Follow Playmaker on Facebook
Close
ceroacero.es
ogol.com.br
zerozero.pt
playmakerstats.com
calciozz.it
leballonrond.fr
fussballzz.de
voetbalzz.nl
zerozero.com.ar
soccerzz.com
zerozero.com.mx
Login
UK
Competitions
Stats
Transfers
News
Results & Fixtures
Fun
Collaboration
Multimedia
Premier League
Championship
League One
League Two
FA Cup
Carabao Cup
Community Shield
EFL Trophy
National League
National North
National South
FA Trophy
Tier 7
Northern Premier
Isthmian Premier
Southern Premier
Tier 8
Northern Division One - East
Northern Division One - Midlands
Northern Division One - West
Isthmian Division One - North
Isthmian Division One - South
Southern Division One - Central
Southern Division One - South
Scotland
Scottish Premiership
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
Scottish Cup
Scottish League Cup
Northern Ireland
NIFL Premiership
Northern Ireland Cup (Irish Cup)
NIFL League Cup
Wales
Welsh Premier League
Welsh Cup
Welsh League Cup
Republic of Ireland
FAI Premier Division
FAI First Division
FAI Cup
FAI League Cup
Youth
Premier League 2
U18 Premier League
Premier League Cup
U18 PL Cup
FA Youth Cup
U17 PL Cup
Women
FA WSL
Championship
FA Women´s Cup
FA WSL Cup
FA Women's Community Shield
Men (International)
England
England U21
England U20
England U19
England U17
Women (International)
England Women
Women's Under-20
Women's Under-19
Women's Under-17
Top Clubs
Manchester City
Manchester United
Chelsea
Liverpool
+ more
Hotshots
Mo Salah
Harry Kane
Bruno Fernandes
Raheem Sterling
Jack Grealish
+ more
Managers
Pep Guardiola
Jurgen Klopp
Mikel Arteta
+ more
FIFA
UEFA
CONMEBOL
CAF
AFC
CONCACAF
OFC
Women
Bundesliga
Premier League
Ligue 1
Serie A
World Cup
England
Premier League
Championship
League One
League Two
National League
National League North
National League South
Northern Premier League
Southern League
Isthmian League
Northern Division One Midlands
Isthmian League Division One South
NPL Division One North
SFL Division One Central
NPL Division One South
SFL Division One South & West
Isthmian League Division One North
The FA Cup Qualifying Rounds
FA Cup
Community Shield
FA Trophy
The FA Vase
League Cup
EFL Trophy
Premier League 2
U21 Professional Development League
U21 Premier League Cup
U18 Premier League
U18 Pro Development League
Youth Alliance
FA Youth Cup
U18 Premier League Cup
Youth Alliance Cup
U18 Professional Development League Cup
U17 PL Cup
FA WSL
Women´s Championship
Women´s National League Final
Women´s National League North
Women´s National League
Women´s National League South
Women´s National League D1 South East
Women´s National League Division One SW
Women´s National League D1 North
Women´s National League D1 Midlands
FA Women´s Premier League Cup
FA WSL Cup
FA Women´s Cup
Women’s FA Community Shield
FA Women´s National League Cup
League Cup Women
Club comps (Domestic)
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua and Barbuda
Arab Emirates
Argentina
Armenia
Aruba
Ascenção
Australia
Austria
Autonomous Republic of Abkhazia
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bonaire
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
China
Colombia
Comoros
Congo
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Rep.
Czechoslovakia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
DR Congo
Dutch Antilles
East Germany
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Equatorial Guinea
Estonia
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guyana
French Polynesia
Gabon
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Greenland
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Isle of Man
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jersey
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Lithuania
Luxembourg
Macau
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mayotte
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Niue
North Korea
Northern Cyprus
Northern Ireland
Northern Mariana Islands
Norway
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Rep. of Ireland
Reunion
Romania
Russian Federation
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Martin
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Santa Helena
São Bartolomeu
São Pedro e Miquelão
São Tomé and Príncipe
Saudi-Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Sint Maarten
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Somalilândia
South Africa
South Korea
South Sudan
Soviet Union
Spain
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Sweden
Switzerland
Syria
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Tibet
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Tuvalu
Ukraine
United States of America
Uruguay
US Virgin Islands
Uzbekistan
Vanuatu
Vaticano
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Yugoslavia
Zambia
Zanzibar
Zimbabwe
Club comps (International)
Club World Cup
Taça Suruga
Club Challenge
UAFA Cup
Recopa Intercontinental
Champions League
UEFA Super Cup
Women Champions League
Europa League
Europa Conference League
BeNe League
Bene Women´s Super Cup
Royal League
Europa Conference League [Qual.]
Europa League [Qual.]
Champions League [Qual.]
AFC Champ. League
Asian Cup Winners´ Cup
AFC Cup
Indian Ocean Champions Cup
AFC Women´s Club Championship
WAFF Women´s Clubs Championship
GCC Champions League
Concacaf Caribbean Cup
CONCACAF Champ. League
Leagues Cup
Central American Cup
Campeonato CFU
Caribbean Club Championship
Campeones Cup CONCACAF
Leagues Cup NAFU
Copa Sudamericana
Libertadores
R. Sudamericana
Copa Libertadores Feminina
AFL
CAF Champ. League
African Supercup
Confederation Cup CAF
CAF Women´s Champions League
CECAFA Club Championship
UNAF Clube Cup
Taça Confederação CAF (Q)
Champ. League Oceania
OFC Womens Champions League
Melanesian Super Cup
Taça Afro-Asiática
International comps
Finalíssima Intercontinental
World Cup
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Women´s Finalissima
Olympic Women
Women´s World Cup
National team friendlies (Women's)
SheBelieves Cup
U17 World Cup
Women´s WC U17
U20 World Cup
International C.Trophy
Copa do Atlântico
National Friendlies
Yongchuan Tournament
Int. Vale do Tejo
Mundialito FIFA
Confederations C.
U-20 Women's World Cup
Arab Cup
Jogos do Mediterrâneo Sub-18
FA International Tournament
Taça Nações Árabes S20
Olympic G.
Islamic Games
Qual. Mund. Fem. (Intercont.)
2017 Four Nations Tournament
Pan American
WC Qualifying
Algarve Cup
Arnold Cup
Pan-Americano Fem.
Torneio Internacional SP Fem.
Maurice Revello Tournament
Cidade do Porto S18
Torneio Internacional Limoges
Lisbon International Tournament
Torneio La Manga
Syrenka Cup
International Algarve Tournament
Nike International Friendlies
Torneo de Naciones U17
Cidade do Porto S16
Copa México
Montaigu Tournament
Tournoi International
Montaigu F
Qual. JO (Intercontinental)
Torneio Nações
Coupe de l´Outre Mer
Euro
Euro U21
Euro U19
Euro (Q)
WC Qualifiers (UEFA)
UEFA Nations League
UEFA Women´s Nations League
Euro U17
Women´s Euro U17
Baltic Cup
Euro U21 (Q)
Qual. Euro U19
Euro Quals U17
Qual. Euro U16
Women´s Euro
Women's Euro U19
Elite League U20
European Women's
Wom. WC Qual. (UEFA)
European Women's Under-19
U17 Euro Wom. Qual.
Torneio Desenv. UEFA S16 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U16 Fem.
Torneio Desenv. UEFA S15 Masc.
Torneio Desenv. UEFA U15 Fem.
Nordic Tournament U17
Victory Shield
UEFA Regions Cup
Bangabandhu Gold Cup
AFC Cup
Women's Olympic Qualifying Asia (AFC)
Taça Asiática Feminina
WAFF Womens Championship
Copa Asiática Feminina Sub-20
ASEAN FC (Q)
ASEAN Football Championship
CAFA Nations Cup
Indian Ocean Island Games
WC Qualifiers (AFC)
SAFF Championship
AFC Solidarity Cup
AFC Taça Asiática U23
AFC U19 Championship
AFC U16 Championship
Taça Asiática (Q)
AFC Women´s Championship
Taça Asiática Fem. (Q)
AFC Taça Asiática U23 (Q)
AFC Feminino U16 (Q)
Asian Games
Gulf Cup of Nations
WAFF Championship
Jogos Asiáticos Femininos
East Asian Championship
East Asian Women Championship
AFC Women´s Championship U19
Mini Jogos do Pacífico Sul
CONCACAF Cup
Gold Cup
Qual. Gold Cup
CONCACAF W Championship
Concacaf W Gold Cup
Qual. Mund. Fem. (CONCACAF)
CONCACAF Nations League
WC Qual. (CONCACAF)
CAC Women´s Games
Qual. Gold Cup Feminina
CONCACAF U20
Caribbean Cup
Qual. CONCACAF Nations League
CFU Championship
Copa Centroamericana
CONCACAF U17
CONCACAF Fem. U20
CONCACAF Fem. U17
CONCACAF U15
CONCACAF Women´s U15 Championship
Qual. CONCACAF U17
Qual. CONCACAF U20
Olymp. Qual. (CONCACAF)
Olymp. Qual. Wom. (CONCACAF)
Copa America
Jogos Sul-Americanos
Sudamericano U20
Sudamericano U20 Fem.
Pré-Olímpico CONMEBOL
WC Qual. (CONMEBOL)
Feminina Sul-Americana Sub-19
Sudamericano U17
Sudamericano S15
Women´s Sudamericano
Sudamericano U17 Fem.
AFCON
CHAN
Women´s Africa Cup of Nations
CAN U23
CAF U17
CAF U20
African Games Women
African Games
CECAFA Cup
WC Qualifiers (CAF)
Qualification CAN
Qual. CAN Fem.
Qualif. Jogos Olímpicos Feminino (CAF)
Qualificação CAN U23
COSAFA Castle Cup
COSAFA Women´s Championship
COSAFA U17 Challenge Cup
CHAN (Q)
CAF U20 (Q)
Qual. Mundial U20 Fem.
Qual. Mundial U17 Fem.
CAF U17 (Q)
Jogos Pan-Arábicos
OFC Nations Cup
OFC U20
WC Qual. (OFC)
OFC U17
Pacific Games
MSG Prime Minister´s Cup
Jogos do Pacífico Fem.
OFC WNC
OFC U17 Feminino
OFC U20 Feminino
Qual. JO (OFC)
Qual. JO Fem. (OFC)
Polynesia Cup
Taça Afro-Asiática Seleções
Torneio 4 Nações Sub-16
England
Premier League
Championship
League One
League Two
FA Cup
League Cup
EFL Trophy
Community Shield
Club Competitions (Domestic)
La Liga
Serie A
Ligue 1
Bundesliga
Primeira Liga
Eredivisie
Jupiter Pro League
Austrian Bundesliga
Club Competitions (International)
Champions League
Europa League
Conference League
UEFA Super Cup
UEFA Youth League
FIFA Club World Cup
Copa Libertadores
Women's Champions League
Internationals
World Cup
WC Qual. (UEFA)
Euros
Euros (Q)
UEFA Nations League
Euro U21
Copa America
African Cup of Nations
Women's World Cup
Rankings
Awards
Team Tops
Team H2H
Player H2H
Coach H2H
Competition Stats
Golden Shoe
Full statistics (93 Competitions)
Liga Inglesa
Cole Palmer
20 Goals Scored
Arsenal
+1 Pts.
13 Yellow Cards
Most Yellow Cards
Championship
Sammie Szmodics
25 Goals Scored
Leicester City
+4 Pts.
14 Yellow Cards
Most Yellow Cards
League One
Alfie May
23 Goals Scored
Portsmouth
+5 Pts.
14 Yellow Cards
Most Yellow Cards
League Two
Macaulay Langstaff
28 Goals Scored
Stockport County
+4 Pts.
16 Yellow Cards
Most Yellow Cards
National League
Paul McCallum
31 Goals Scored
Chesterfield
+12 Pts.
15 Yellow Cards
Most Yellow Cards
THIS SEASON
UEFA
POR
ESP
ENG
ITA
FRA
GER
NED
RUS
TUR
GRE
BEL
UKR
SCO
NOR
CYP
+39
CONMEBOL
BRA
ARG
COL
URU
ECU
PER
BOL
CHI
PAR
VEN
+ More
CLUB INTERNATIONAL
WC
Club C
UAFA
U20IC
CS
CL
RS
CLF
S20
CL
WCL
SC
EL
ECL
YL
+13
International Comps
WC
OGW
SBC
WF
WWC
Arnold Cup
MR
U18
U17
U20
OG
PA
CA
+31
The Market Place
Latest confirmed transfers and rumours
Domestic Transfers
Check all the latest transfers and rumours across the top four tiers
International transfers
Check all the latest transfers and rumours across the European 'Top 5' leagues.
All transfers
Check all confirmed transfers
All News
All the latest news
Latest Results
The latest results across all major competitions.
All Games
Check here for all games from a specific date.
Livescore
Check out all the current match action.
Fixtures
All upcoming matches from major competitions around the globe.
Football TV Guide
Check what games are LIVE on TV
Play>maker
Join one of our mini-leagues and throw down the gauntlet to your footie-loving friends.
Square ball
Complete our daily block-busting trivia challenge...don't get gridlocked!
Create Suggestion
Create a new file in the playmakerstats database.
Historic
Check your entire Collaboration history
Missing Data
See how your action can be important to complete existing information on playmakerstats.com
Top Collaborators
Follow the Top Collaborators here!
Podcast
Check the latest episode of our very own podcast '(Somebody) Stop the Sausage Dog'.
Fanzine
Check the latest edition of our fanzine 'The Mighty Delta'.
Calendar
102
TV
30
Premier League
Bundesliga
Serie A
Ligue 1
Premier League 2
U18 Premier League
FT
U18PL
D24
Leeds United
U18
1
Manchester City
U18
4
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Liverpool
U18
2
Wolverhampton
U18
4
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Chelsea
U18
3
Leicester City
U18
2
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Norwich City
U18
0
Arsenal
U18
9
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Tottenham
U18
5
West Bromwich
U18
3
27/04 - 12:00
FT
PL
D35
West Ham
2
Liverpool
2
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Barnsley
1
Northampton Town
1
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Derby County
2
Carlisle United
0
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Exeter City
1
Oxford United
2
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Fleetwood Town
3
Burton Albion
0
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Lincoln City
0
Portsmouth
2
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Peterborough United
3
Bolton Wanderers
3
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Port Vale
0
Cambridge United
0
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Reading
3
Blackpool
2
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Shrewsbury Town
1
Leyton Orient
3
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Stevenage
2
Cheltenham Town
1
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Wigan Athletic
2
Bristol Rovers
0
27/04 - 12:30
FT
L1
D46
Wycombe Wanderers
1
Charlton Athletic
0
27/04 - 12:30
FT
U18PL
D24
Manchester United
U18
1
Sunderland
U18
3
27/04 - 12:30
U18PL
D24
Everton
U18
-
Newcastle
U18
-
27/04 - 12:30
FT
D1
D33
Las Palmas
0
Girona
2
27/04 - 13:00
FT
SA
D34
Lecce
1
Monza
1
27/04 - 14:00
FT
U18PL
D24
Nottingham Forest
U18
1
Middlesbrough
U18
0
27/04 - 14:00
FT
D1
D31
RB Leipzig
4
Borussia Dortmund
1
27/04 - 14:30
FT
D1
D31
Bayern München
2
Eintracht Frankfurt
1
27/04 - 14:30
FT
D1
D31
SC Freiburg
R
1
Wolfsburg
2
27/04 - 14:30
FT
D1
D31
FC Augsburg
0
Werder Bremen
3
27/04 - 14:30
FT
PL
D35
Fulham
1
Crystal Palace
1
27/04 - 15:00
FT
PL
D35
Manchester United
1
Burnley
1
27/04 - 15:00
FT
PL
D35
Newcastle
5
Sheffield United
1
27/04 - 15:00
FT
PL
D35
Wolverhampton
2
Luton Town
1
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Blackburn Rovers
0
Coventry City
R
0
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Bristol City
2
Rotherham
0
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Cardiff City
1
Middlesbrough
4
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Huddersfield Town
1
Birmingham City
1
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Millwall
1
Plymouth Argyle
0
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Norwich City
2
Swansea City
2
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Sheffield Wed.
3
West Bromwich
0
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Southampton
0
Stoke City
1
27/04 - 15:00
FT
CH
D45
Watford
1
Sunderland
0
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
AFC Wimbledon
5
Walsall
1
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Accrington Stanley
4
Tranmere Rovers
1
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Barrow AFC
1
Mansfield Town
1
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Bradford City
4
Newport County
1
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Colchester
1
Crewe Alexandra
1
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Crawley Town
2
Grimsby Town
0
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Forest Green Rovers
1
Notts County
0
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Gillingham
2
Doncaster Rovers
R
2
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
MK Dons
4
Sutton United
4
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Salford City
2
Harrogate Town
2
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Swindon Town
3
Morecambe
3
27/04 - 15:00
FT
L2
D46
Wrexham
2
Stockport County
1
27/04 - 15:00
FT
PL
POff
Kilmarnock
0
Hearts
0
27/04 - 15:00
FT
PL
POut
Aberdeen
1
Motherwell
R
0
27/04 - 15:00
FT
PL
POut
Livingston
2
Ross County
0
27/04 - 15:00
FT
PL
POut
St. Johnstone
1
Hibernian
3
27/04 - 15:00
NLN
POff
Scunthorpe United
-
Boston United
-
27/04 - 15:00
NLS
POff
Chelmsford City
-
Braintree Town
-
27/04 - 15:00
FT
D1
D33
Almería
R
1
Getafe
3
27/04 - 15:15
SA
D34
Juventus
-
Milan
-
27/04 - 17:00
D1
D34
Fenerbahçe
-
Besiktas
R
-
27/04 - 17:00
PL
D35
Everton
-
Brentford
-
27/04 - 17:30
D1
D33
Alavés
-
Celta de Vigo
-
27/04 - 17:30
D1
D31
Bayer Leverkusen
-
Stuttgart
-
27/04 - 17:30
WCL
SF
Chelsea
Wom.
-
Barcelona
Wom.
-
27/04 - 17:30
NL
POff
Barnet
-
Solihull Moors
-
27/04 - 17:30
SA
D34
Lazio
Hellas Verona
27/04 - 19:45
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
CH
D45
Hull City
Ipswich Town
27/04 - 20:00
D1
D33
Atlético de Madrid
Athletic Bilbao
27/04 - 20:00
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
MLS
Grp.East
NE Revolution
Inter Miami CF
28/04 - 00:30
MLS
Grp.West
Philadelphia Union
Real Salt Lake
28/04 - 00:30
MLS
Grp.West
FC Dallas
Houston Dynamo
28/04 - 01:30
SA
D34
Internazionale
Torino
28/04 - 11:30
D1
D31
Metz
Lille
28/04 - 12:00
PL
POff
St. Mirren
Rangers
28/04 - 12:30
WSL
D20
Everton
Wom.
Arsenal
Wom.
28/04 - 12:30
D1
D33
Cádiz
Mallorca
28/04 - 13:00
PL2
D20
Liverpool
U21
Arsenal
U21
28/04 - 13:00
PL2
D20
Blackburn Rovers
U21
Sunderland
U21
28/04 - 13:00
PL
D35
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
28/04 - 14:00
PL
D35
Tottenham
Arsenal
28/04 - 14:00
D1
D31
Strasbourg
Nice
28/04 - 14:00
D1
D31
Lorient
Toulouse
28/04 - 14:00
D1
D31
Clermont
Stade de Reims
28/04 - 14:00
SA
D34
Bologna
Udinese
28/04 - 14:00
WSL
D20
Aston Villa
Wom.
West Ham
Wom.
28/04 - 14:00
WSL
D20
Tottenham
Wom.
Brighton & Hove Albion
Wom.
28/04 - 14:00
D1
D31
Borussia M´gladbach
1. FC Union Berlin
28/04 - 14:30
PL
POff
Dundee FC
Celtic
28/04 - 15:00
NLN
POff
Brackley Town
Chorley
28/04 - 15:00
NLS
POff
Worthing
Maidstone United
28/04 - 15:00
WSL
D20
Leicester City
Wom.
Manchester United
Wom.
28/04 - 15:00
D1
D33
Granada
Osasuna
28/04 - 15:15
NL
POff
Bromley FC
Altrincham
28/04 - 16:00
D1
D31
Rennes
Brest
28/04 - 16:05
PL
D35
Nottingham Forest
Manchester City
28/04 - 16:30
D1
D31
Mainz
FC Köln
28/04 - 16:30
SA
D34
Napoli
Roma
28/04 - 17:00
SA
D34
Atalanta
Empoli
28/04 - 17:00
D1
D33
Villarreal
Rayo Vallecano
28/04 - 17:30
FT
L2
D46
Colchester
1
Crewe Alexandra
1
27/04 - 15:00
FT
D1
D33
Almería
R
1
Getafe
3
27/04 - 15:15
SA
D34
Juventus
-
Milan
-
27/04 - 17:00
PL
D35
Everton
-
Brentford
-
27/04 - 17:30
D1
D33
Alavés
-
Celta de Vigo
-
27/04 - 17:30
D1
D31
Bayer Leverkusen
-
Stuttgart
-
27/04 - 17:30
WCL
SF
Chelsea
Wom.
-
Barcelona
Wom.
-
27/04 - 17:30
NL
POff
Barnet
-
Solihull Moors
-
27/04 - 17:30
SA
D34
Lazio
Hellas Verona
27/04 - 19:45
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
CH
D45
Hull City
Ipswich Town
27/04 - 20:00
D1
D33
Atlético de Madrid
Athletic Bilbao
27/04 - 20:00
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
D1
D31
Metz
Lille
28/04 - 12:00
WSL
D20
Everton
Wom.
Arsenal
Wom.
28/04 - 12:30
PL
POff
St. Mirren
Rangers
28/04 - 12:30
D1
D33
Cádiz
Mallorca
28/04 - 13:00
PL
D35
Tottenham
Arsenal
28/04 - 14:00
D1
D31
Strasbourg
Nice
28/04 - 14:00
SA
D34
Bologna
Udinese
28/04 - 14:00
D1
D31
Borussia M´gladbach
1. FC Union Berlin
28/04 - 14:30
PL
POff
Dundee FC
Celtic
28/04 - 15:00
D1
D33
Granada
Osasuna
28/04 - 15:15
NL
POff
Bromley FC
Altrincham
28/04 - 16:00
D1
D31
Rennes
Brest
28/04 - 16:05
PL
D35
Nottingham Forest
Manchester City
28/04 - 16:30
D1
D31
Mainz
FC Köln
28/04 - 16:30
SA
D34
Napoli
Roma
28/04 - 17:00
SA
D34
Atalanta
Empoli
28/04 - 17:00
D1
D33
Villarreal
Rayo Vallecano
28/04 - 17:30
FT
PL
D35
West Ham
2
Liverpool
2
27/04 - 12:30
FT
PL
D35
Fulham
1
Crystal Palace
1
27/04 - 15:00
FT
PL
D35
Manchester United
1
Burnley
1
27/04 - 15:00
FT
PL
D35
Newcastle
5
Sheffield United
1
27/04 - 15:00
FT
PL
D35
Wolverhampton
2
Luton Town
1
27/04 - 15:00
PL
D35
Everton
-
Brentford
-
27/04 - 17:30
PL
D35
Aston Villa
Chelsea
27/04 - 20:00
PL
D35
Bournemouth
Brighton & Hove Albion
28/04 - 14:00
PL
D35
Tottenham
Arsenal
28/04 - 14:00
PL
D35
Nottingham Forest
Manchester City
28/04 - 16:30
FT
D1
D31
RB Leipzig
4
Borussia Dortmund
1
27/04 - 14:30
FT
D1
D31
Bayern München
2
Eintracht Frankfurt
1
27/04 - 14:30
FT
D1
D31
SC Freiburg
R
1
Wolfsburg
2
27/04 - 14:30
FT
D1
D31
FC Augsburg
0
Werder Bremen
3
27/04 - 14:30
D1
D31
Bayer Leverkusen
-
Stuttgart
-
27/04 - 17:30
D1
D31
Borussia M´gladbach
1. FC Union Berlin
28/04 - 14:30
D1
D31
Mainz
FC Köln
28/04 - 16:30
FT
SA
D34
Lecce
1
Monza
1
27/04 - 14:00
SA
D34
Juventus
-
Milan
-
27/04 - 17:00
SA
D34
Lazio
Hellas Verona
27/04 - 19:45
SA
D34
Internazionale
Torino
28/04 - 11:30
SA
D34
Bologna
Udinese
28/04 - 14:00
SA
D34
Napoli
Roma
28/04 - 17:00
SA
D34
Atalanta
Empoli
28/04 - 17:00
D1
D31
Paris SG
Le Havre
27/04 - 20:00
D1
D31
Metz
Lille
28/04 - 12:00
D1
D31
Strasbourg
Nice
28/04 - 14:00
D1
D31
Lorient
Toulouse
28/04 - 14:00
D1
D31
Clermont
Stade de Reims
28/04 - 14:00
D1
D31
Rennes
Brest
28/04 - 16:05
PL2
D20
Liverpool
U21
Arsenal
U21
28/04 - 13:00
PL2
D20
Blackburn Rovers
U21
Sunderland
U21
28/04 - 13:00
FT
U18PL
D24
Leeds United
U18
1
Manchester City
U18
4
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Liverpool
U18
2
Wolverhampton
U18
4
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Chelsea
U18
3
Leicester City
U18
2
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Norwich City
U18
0
Arsenal
U18
9
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Tottenham
U18
5
West Bromwich
U18
3
27/04 - 12:00
FT
U18PL
D24
Manchester United
U18
1
Sunderland
U18
3
27/04 - 12:30
U18PL
D24
Everton
U18
-
Newcastle
U18
-
27/04 - 12:30
FT
U18PL
D24
Nottingham Forest
U18
1
Middlesbrough
U18
0
27/04 - 14:00
FC Hradec Králové
Czech Rep.
m
Hradec Králové
m
established in 1905
A
menu
Transfers 2023/24
Main Page
Stats
Matches
News
Transfers
Players
Managers
Calendar
Videos
Photos
Titles
Titles (in-depth)
History by season
Competitions History
History vs Teams
International history
History v Association
With or without
Head-to-head
History (Timeline)
Collaboration
(All seasons)
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984
1982/1983
1981/1982
1980/1981
1979/1980
1978/1979
1977/1978
1976/1977
1975/1976
1974/1975
1973/1974
1972/1973
1971/1972
1970/1971
1969/1970
1968/1969
1967/1968
1966/1967
1965/1966
1964/1965
1963/1964
1962/1963
1961/1962
1960/1961
1959/1960
1958/1959
1957/1958
1956/1957
1955/1956
1954/1955
1953/1954
1952/1953
1951/1952
1950/1951
1949/1950
1948/1949
1947/1948
1946/1947
1945/1946
1944/1945
1943/1944
1942/1943
1941/1942
1940/1941
1939/1940
1938/1939
1937/1938
1936/1937
1935/1936
1934/1935
1933/1934
1932/1933
1931/1932
1930/1931
1929/1930
1928/1929
1927/1928
1926/1927
1925/1926
1924/1925
1923/1924
1922/1923
1921/1922
1920/1921
1919/1920
1918/1919
1917/1918
1916/1917
1915/1916
1914/1915
1913/1914
1912/1913
1911/1912
1910/1911
1909/1910
1908/1909
1907/1908
1906/1907
1905/1906
1904/1905
IN 0 €
Player
Team
Amount
Petr Samec
FK Union Cheb
-
Pavel Kubeš
MFK Karviná
-
Karel Podhajský
FK Jablonec
-
Jan Kraus
Plzen
-
Karel Podhajský
FK Jablonec
-
David Kříž
Bohemians 1905
-
David Kříž
Bohemians 1905
-
Ales Ryska
Sigma Olomouc
-
Michal Smarda
Viktoria Zizkov
-
Tomas Kucera
FK Jablonec
-
Vlastimil Karal
Bohemians 1905
-
Igor Sukenník
Viktoria Zizkov
-
Jan Kvída
1.FK Pribram
-
Jan Hable
Baník Ostrava
-
Jiri Funda
Ceské Budéjovice
-
Jakub Rezek
1. FC Slovácko
-
Vladimír Blüml
Ceské Budéjovice
-
Vlastimil Rysavý
Ceské Budéjovice
-
Petr Bílek
Lazne Bohdanec
-
Roman Zelenay
Sigma Olomouc
-
Ales Hynek
SK Benesov
-
Daniel Masek
Viktoria Zizkov
-
Richard Jukl
FK Drnovice
-
Michal Petrous
Viktoria Zizkov
-
Dalibor Slezák
Zlín
-
Roman Gibala
FK Union Cheb
-
Richard Jukl
FK Drnovice
-
Petr Strnadel
Viktoria Zizkov
-
Ales Hynek
FK Drnovice
-
Frantisek Koubek
Viktoria Zizkov
-
Patrik Holomek
Ceské Budéjovice
-
Frantisek Koubek
Viktoria Zizkov
-
Tomáš Kučera
Slavia Praha
-
Karel Urbanek
FK Drnovice
-
Filip Kubala
1. FC Slovácko
-
Stepán Harazim
SFC Opava
-
Jakub Klima
Mladá Boleslav
-
Fahrudin Djurdjevic
FK Varnsdorf
-
Christián Frydek
Sparta Praha
-
Otto Urma
Teplice
-
Jakub Pokorny
Baník Ostrava
-
Jiri Katerinak
Mladá Boleslav
-
Michal Leibl
Ústí nad Labem
-
Milos Kopecny
Zlín
-
Wesley Da Silva
FK Varnsdorf
-
David Hovorka
Sparta Praha
-
Jan Shejbal
FK Pardubice
-
Martin Barbaric
Slovan Liberec
-
Vítezslav Mooc
FC Vítkovice
-
Jiří Bederka
Ceské Budéjovice
-
Jiří Bederka
FK Pardubice
-
Joel Ngandu Kayamba
FK Viagem Pribram
-
Erik Prekop
AS Trencin
-
Daniel Prochazka
Ústí nad Labem
-
Kristian Zbrozek
FK Varnsdorf
-
Vilém Fendrich
SFC Opava
-
Michal Reichl
Sigma Olomouc
-
Milos Vucic
FK Buducnost
-
Filip Novotný
Jihlava
-
Daniel Vasulin
MFK Chrudim
-
Pavel Dvořák
1. FC Slovácko
-
Petr Kodes
Teplice
-
Jan Záviška
Bohemians 1905
-
Jakub Rada
Bohemians 1905
-
Jakub Rada
Bohemians 1905
-
Jan Mejdr
Banik Sokolov
-
Patrik Vizek
SK Prevysov
-
Adam Pajer
Mladá Boleslav
-
Jan Král
Mladá Boleslav
-
Tomas Hynek
SK Prevysov
-
Walter Patrick
EN Thoi
-
David Breda
FK Jablonec
-
Roman Marsík
ZVVZ Milevsko
-
Luděk Klusáček
Slavia Praha
-
Jan Saidl
Sparta Praha
-
Jirí Casko
Baník Ostrava
-
Rostislav Machácek
Slavia Praha
-
Ji?í Útrata
Baník Ostrava
-
Ales Javurek
Ceské Budéjovice
-
Josef Jinoch
Ceské Budéjovice
-
Petr Vesely
Baník Ostrava
-
Dusan Horvath
EPA Larnaca
-
Jaroslav Vodicka
Dukla Praha
-
Milan Duhan
Baník Ostrava
-
Pavel Dobes
Sparta Praha
-
Lukás Cmelík
Ceské Budéjovice
-
Daniel Hais
Ceské Budéjovice
-
Samuel Dancák
Mladá Boleslav
-
Petr Kafka
FK Union Cheb
-
Peter Kavka
Dukla
-
Pavel Krs
Plzen
-
Jiří Hajský
Zbrojovka Brno
-
Václav Kotal
Sparta Praha
-
Miloš Mejtský
FK Union Cheb
-
Milan Vinopal
Dukla Praha
-
Milan Knobloch
Zlaté Moravce
-
Daniel Kastánek
Sparta Praha
-
Karel Spácil
SK Prostejov
-
Dusan Suchý
FC Vítkovice
-
Richard Polák
Sparta Praha
-
Miloslav Denk
Sparta Praha
-
Lumír Havránek
FC Vítkovice
-
Vladimír Filo
Spartak Trnava
-
Jirí Dolezal
Slavia Praha
-
Vladimír Filo
FC Hradec Králové
-
Roman Pučelík
Bohemians 1905
-
Ondrej Sasinka
1. FC Slovácko
-
Petr Julis
MFK Chrudim
-
Adam Zadrazil
Plzen
-
Filip Cihak
Plzen
-
Matej Rynes
Sparta Praha
-
Vojtech Smrz
Mladá Boleslav
-
Ondrej Sevcík
SK Lisen
-
Pavol Bajza
MFK Karviná
-
Adam Gabriel
Sparta Praha
-
Michal Reichl
Dukla Praha
-
Ondrej Mach
Chlumec Nad Cidlinou
-
Petr Rybicka
MFK Chrudim
-
Jakub Kucera
SK Lisen
-
Jozef Urblík
FC VSS Kosice
-
Jirí Jeslínek
1.FK Pribram
-
Daniel Kaplan
Slavia Praha
-
Rudolf Rehák
Inter Bratislava
-
Rudolf Pavlik
Plzen
-
Matej Trusa
Plzen
-
Matej Koubek
Bohemians 1905
-
Richard Hrotek
Baník Ostrava
-
Ladislav Krejci I
Sparta Praha
-
Daniel Horak
Sparta Praha
-
David Heidenreich
Atalanta
-
Adam Gabriel
Sparta Praha
-
Petr Pudhorocky
FC Hradec Králové
-
Filip Cihak
Plzen
-
Václav Pilar
Plzen
-
Robert Žák
FC Penafiel
-
Július Zemaník
Spartak Trnava
-
Jaroslav Michalička
Spartak Trnava
-
Jaroslav Vodicka
FC Hradec Králové
-
Milan Duhan
FC Hradec Králové
-
Ladislav Šimčo
Inter Bratislava
-
Jozef Dzubara
Tatran Presov
-
Petr Pudhorocky
Sparta Praha
-
Tomas Urban
FK Jablonec
-
Igor Sukenník
Nitra
-
Dominik Simerský
FK Jablonec
-
Radek Voltr
Zenit Cáslav
-
Martin Prochazka
Slavia Praha
-
Michal Petrous
Viktoria Zizkov
-
Marek Kowalczyk
Slask Wroclaw
-
Marek Jandik
Náchod Destné
-
Patrik Krap
Zbrojovka Brno
-
Daniel Zinke
Náchod Destné
-
Pavel Cerny
Sanfrecce Hiroshima
-
Radek Slama
Slavia Praha
-
Julius Bielik
FK Union Cheb
-
Vladimír Mišinský
MFK Karviná
-
Filip Klapka
Tobol
-
Lukas Zich
Sparta Praha
-
Zák
Penafiel
-
Zák
Slavia Praha
-
Aleksei Edunov
Dynamo Stavropol
-
Pavel Siranec
SFC Opava
-
Jan Sisler
Zenit Cáslav
-
Peter Drozd
Baník Ostrava
-
Zdeněk Zikán
Pardubice
-
Bedřich Šonka
Dukla Hranice
-
Emir Halilovic
NK Zvijezda Gradacac
-
Peter Jánošík
Slovan Bratislava
-
Vitezslav Lavicka
Sparta Praha
-
Ivo Svoboda
Jihlava
-
Tomáš Bouška
FK Drnovice
-
Dusan Uskovic
FC Dukla
-
Haris Harba
Olimpik Sarajevo
-
Tomáš Strnad
FK Senica
-
Michal Caloun
1.FK Pribram
-
Martin Vozábal
Ceské Budéjovice
-
Lubos Pribyl
Zbrojovka Brno
-
Tomás Mrázek
SFC Opava
-
Jakub Špidlen
-
Martin Kasalek
Trencín
-
Musil
Sparta Praha
-
Michal Mácha
Ceské Budéjovice
-
David Homoláč
Dukla Praha
-
Pavel Mezlík
Brno
-
Jaromír Šmerda
Boleslav
-
Jiří Vít
Boleslav
-
Jozef Kozlej
Sparta Praha
-
Pepi Bican
FC Vítkovice
-
Juan Sara
Nueva Chicago
-
Pavel Krmaš
Sparta Praha
-
Marek Plasil
1.FK Pribram
-
Petr Pokorny
Śląsk Wrocław
-
Jaromír Grim
FC Slovácko
-
Pavel Cerny
FK Jablonec
-
Radek Hochmeister
Plzeň
-
Karel Kratochvíl
SK Kladno
-
Michal Dian
Zlín
-
Martin Čupr
Sigma
-
Dalibor Slezák
Baník Ostrava
-
Jan Hanus
Slavia Praha
-
Jiri Hledik
Sparta Praha
-
Tomas Hajovsky
Plzeň
-
Petr Pokorny
Boleslav
-
Fotis Maniatis
FK Drnovice
-
Vladimír Pokorný
Fc Vlasim
-
Daniel Kocourek
FK Jablonec
-
Petr Tomašák
Baník Ostrava
-
Lumír Sedláček
Slavia Praha
-
Michal Pávek
Bohemians 1905
-
Paul Munster
Örebro
-
David Kalousek
Arka Gdynia
-
Josef Semerak
FK Bohemians
-
Tomáš Poštulka
FK Drnovice
-
Pavel Lukáš
Boleslav
-
Jiri Kaufman
Erzgebirge Aue
-
Vojtěch Hadaščok
Slovan Liberec
-
Lukas Hulka
Mladá Boleslav
-
David Petrus
Baník Ostrava
-
Adam Vlkanova
FC Olympia
-
Martin Nosek
Ruzomberok
-
Tito Malagón
Marino
-
Vratislav Chaloupka
Plzen
-
Asim Zec
NK Iskra
-
Radim Wozniak
FC Dukla
-
Michal Doležal
Teplice
-
Michal Doležal
Teplice
-
Karel Piták
Slavia Praha
-
Ondřej Kraják
Sparta Praha
-
Radim Ottmar
Banik Sokolov
-
Adrian Rolko
Boleslav
-
Jakub Chleboun
SC Xaverov
-
Marek Plašil
FK Union Cheb
-
Ondrej Pacak
Zenit Cáslav
-
Jiří Hledík
FK Pardubice
-
Pavel Krmaš
SC Freiburg
-
Tomáš Jirsák
Irtysh
-
Miloslav Kordule
FK Jablonec
-
Peter Nworah
Zemplín Michalovce
-
Jan Javůrek
Sigma Olomouc
-
Roman Polom
Mladá Boleslav
-
Pavel Nemecek
Banik Sokolov
-
Ladislav Martan
1. FC Slovácko
-
Milan Cerný
Slavia Praha
-
Jan Mudra
1.FK Pribram
-
Jan Pázler
SC Znojmo
-
Igor Sukenník
Slovan Liberec
-
Marek Krátký
Teplice
-
Yuriy Surov
Asmaral Moskva
-
David Simon
Bohemians 1905
-
Petr Vesely
Baník Ostrava
-
Václav Kotal
Sparta Praha
-
Pavel Sultes
Boleslav
-
Martin Kuciak
Zlaté Moravce
-
Michal Caloun
1.FK Pribram
-
Milan Fryda
Lausanne-Sport
-
Jiří Studeník
SK Benesov
-
Tomas Urban
Sparta Praha
-
Jirí Jeslínek
Hajduk Split
-
Stanislav Vahala
Slavia Praha
-
Antonín Kramerius
Sparta Praha
-
Miroslav Denk
Sparta Praha
-
Josef Jarolím
Sparta Praha
-
Zbynek Hou?ka
FC Vítkovice
-
Tomas Hajek
Zlín
-
Bohuslav Pilny
Slovan Liberec
-
Roman Jún
Ceské Budéjovice
-
David Breda
Fortuna Düsseldorf
-
Josef Kostelník
Ceské Budéjovice
-
Vojtech Stepan
Sigma
-
Jirí Záleský
Xanthi
-
Libor Fryc
Baník Ostrava
-
David Vaněček
Jihlava
-
Pavel Cerny
Ordabasy
-
Hynek Prokes
MFK Frýdek-Místek
-
David Štípek
Plzen
-
Matej Kotis
FK Varnsdorf
-
Aleš Cermák
Sparta Praha
-
Petr Mares
Viktoria Zizkov
-
Pavel Cermák
FK Senica
-
Jakub Chleboun
FC Irtysh
-
Juraj Križko
FK Senica
-
Martin Matoušek
Sparta Praha
-
Vojtech Stepan
Slavia Praha
-
Jan Pospíšil
Sparta Praha
-
Róbert Pillár
FK Senica
-
Zbynik Ollender
Baník Ostrava
-
Marek Kulic
Boleslav
-
OUT 2.76 M €
Player
Team
Amount
Václav Pilař
Wolfsburg
1.50 M €
Jan Král
Eupen
615 mil €
Adam Vlkanova
Plzen
490 mil €
Jakub Martinec
FK Jablonec
150 mil €
David Zoubek
Bohemians 1905
-
Filip Klapka
FK Jablonec
-
Michal Doležal
Teplice
-
Tomas Glos
Sigma Olomouc
-
Igor Sukenník
FC Vítkovice
-
Martin Cupr
Sigma Olomouc
-
Lukas Krajak
MFK Chrudim
-
Michal Travnicek
Chlumec Nad Cidlinou
-
Robert Jukl
Teplice
-
Michal Trávníček
Viktoria Zizkov
-
Michal Travnicek
MFK Chrudim
-
Michal Trávníček
Dukla Praha
-
Dominik Hašek
Mladá Boleslav
-
Jakub Sipek
MFK Chrudim
-
Jaroslav Hlavsa
MFK Chrudim
-
Jaroslav Hlavsa
SK Vysoke Myto
-
David Kříž
Bohemians 1905
-
Petr Bílek
Baník Ostrava
-
Marek Langr
SG Schonfels
-
Marek Langr
MFK Chrudim
-
Marek Langr
Inter Leipzig
-
Roman Gibala
Viktoria Zizkov
-
Libor Polomský
1.FK Pribram
-
Karel Urbanek
FK Drnovice
-
Tomáš Kučera
Slavia Praha
-
Frantisek Koubek
Viktoria Zizkov
-
Marek Langr
Viktoria Zizkov
-
Bohuslav Pilný
Slovan Liberec
-
Ales Bednar
Bohemians 1905
-
Jan Kraus
Plzen
-
Karel Podhajský
FK Jablonec
-
Patrik Holomek
Zbrojovka Brno
-
Karel Havlíček
FK Jablonec
-
Richard Jukl
Ceské Budéjovice
-
Frantisek Koubek
Chmel Blsany
-
Vlastimil Rysavý
1.FK Pribram
-
Dalibor Slezák
Bohemians 1905
-
Jan Hable
Náchod Destné
-
Ondrej Mach
Chlumec Nad Cidlinou
-
Jaroslav Hlavsa
MFK Chrudim
-
David Sixta
Viktoria Zizkov
-
David Sixta
MFK Chrudim
-
David Sixta
MFK Chrudim
-
Tomas Hynek
MFK Chrudim
-
Tomas Hynek
SK Prevysov
-
Tomas Hynek
SK Prevysov
-
Milos Kopecny
Ceské Budéjovice
-
Jaroslav Hlavsa
FC Vítkovice
-
Jaroslav Hlavsa
Mohelnice
-
Tomás Holy
Sparta Praha
-
Ladislav Martan
Ceské Budéjovice
-
František Čech
Jiskra Usti Orl
-
Jirí Janousek
MFK Chrudim
-
Lukáš Kraják
SK Prevysov
-
Filip Zorvan
FC Vítkovice
-
Michal Travnicek
MFK Chrudim
-
Jaroslav Hlavsa
MFK Chrudim
-
Wesley Da Silva
ASA
-
Jiri Miker
FC Vítkovice
-
Michal Travnicek
MFK Chrudim
-
Juan Sara
Cerro Porteño
-
Kristian Zbrozek
FK Varnsdorf
-
Daniel Prochazka
FK Slavoj Vysehrad
-
Karel Urbanek
Lokomotiv Nizhny Novgorod
-
Jan Vobejda
FK Litomericko
-
Jan Vobejda
SK Prevysov
-
Milos Vucic
FK Sutjeska
-
Emir Halilovic
SK Prevysov
-
Jiri Miker
BSV Rehden
-
Jiri Miker
FK Pardubice
-
Filip Zorvan
1.FK Pribram
-
Jan Kvída
1.FK Pribram
-
Adam Pajer
Poprad
-
Patrik Vizek
Jihlava
-
Adam Vlkanova
Zenit Cáslav
-
Jiri Funda
SC Union Wallsee
-
Fahrudin Djurdjevic
Rabotnicki
-
Petr Schwarz
RKS Raków
-
Roman Zelenay
MFK Karviná
-
Martin Kopác
Chlumec Nad Cidlinou
-
Ji?í Útrata
Baník Ostrava
-
Luboš Bartak
FK Union Cheb
-
Petr Novotný
SK Benesov
-
Dusan Horvath
EPA Larnaca
-
Petr Vesely
Baník Ostrava
-
Pavel Janeček
Slovan Liberec
-
Aleš Nešický
FK Union Cheb
-
Ales Javurek
Ceské Budéjovice
-
Josef Ringel
Lazne Bohdanec
-
Jan Vojnar
FK Union Cheb
-
Filip Novotný
MFK Chrudim
-
Lukáš Hájek
MFK Chrudim
-
David Jurcenko
MFK Chrudim
-
Daniel Kutík
MFK Chrudim
-
Adam Gabriel
Sparta Praha
-
Vojtech Smrz
Bohemians 1905
-
Jaroslav Zeleny
MFK Karviná
-
Josef Jinoch
Slavia Praha
-
Roman Pučelík
Dukla Praha
-
Jirí Casko
Baník Ostrava
-
Marek Kejr
MFK Chrudim
-
Jakub Sipek
USC Schweiggers
-
Václav Kotal
Sparta Praha
-
Josef Jodl
Ceské Budéjovice
-
Jiří Hajský
Sigma Olomouc
-
Josef Hanák
Sparta Praha
-
Miloš Mejtský
Dukla Praha
-
Pavol Bajza
Viktoria Zizkov
-
Milan Cerný
FK Slavoj Vysehrad
-
Pavel Dvořák
SK Vysoke Myto
-
Luděk Klusáček
Slavia Praha
-
Robert Žák
Slavia Praha
-
Jan Saidl
Dukla Praha
-
Jirí Casko
Baník Ostrava
-
Rostislav Machácek
Slavia Praha
-
Jakub Kosar
FK Varnsdorf
-
David Dolezal
Chlumec Nad Cidlinou
-
David Dolezal
Chlumec Nad Cidlinou
-
Filip Kubala
Baník Ostrava
-
Michal Reichl
Bohemians 1905
-
Richard Jukl
FK Drnovice
-
Frantisek Koubek
Viktoria Zizkov
-
Ales Hynek
SK Benesov
-
Jaroslav Karel
Ceské Budéjovice
-
David Breda
FK Jablonec
-
Richard Hrotek
Baník Ostrava
-
Tomas Urban
FK Jablonec
-
Jirí Jeslínek
Dukla Praha
-
Jiří Valta
Lazne Bohdanec
-
Michal Petrous
Viktoria Zizkov
-
Tomas Urban
Viktoria Zizkov
-
Daniel Masek
Viktoria Zizkov
-
Jakub Rezek
FK Pardubice
-
Ales Hynek
FK Drnovice
-
Petr Strnadel
Viktoria Zizkov
-
Richard Jukl
FK Drnovice
-
Dalibor Slezák
Sigma Olomouc
-
Jiří Studeník
Plzen
-
Luděk Jelínek
Teplice
-
Rostislav Machácek
Slovan Liberec
-
Dominik Soukeník
MFK Karviná
-
Vilém Fendrich
Sigma Olomouc
-
Erik Prekop
Bohemians 1905
-
Jaroslav Vesely
SC Znojmo
-
Aleš Vaněček
FK Jablonec
-
Milan Duhan
Baník Ostrava
-
Roman Janousek
Slavia Praha
-
Petr Rybicka
SFC Opava
-
Jiri Katerinak
Trinec
-
Denny Samko
FK Varnsdorf
-
Jozef Urblík
Rimavská Sobota
-
Jozef Dzubara
Rimavská Sobota
-
Peter Drozd
MSK Zilina
-
Jozef Urblík
FC VSS Kosice
-
Denis Donát
Mladá Boleslav
-
Michal Reichl
Dukla Praha
-
Ondrej Mach
MFK Chrudim
-
Jan Záviška
MFK Chrudim
-
Radim Holub
FK Jablonec
-
Milan Fryda
Slavia Praha
-
Tomáš Kučera
Slavia Praha
-
Pavel Siranec
Zenit Cáslav
-
Jakub Chleboun
Aqjaik
-
Máté Tóth
Vasas SC
-
Karel Podhajský
FK Jablonec
-
Martin Vozábal
Ceské Budéjovice
-
Michal Caloun
SC Xaverov
-
Pavel Cerny
Aqjaik
-
Václav Budka
Boleslav
-
Martin Prochazka
FK Jablonec
-
Vlastimil Karal
Zenit Čáslav
-
Daniel Zinke
Náchod Destné
-
Pavel Nemecek
Zenit Čáslav
-
Radek Voltr
Zenit Čáslav
-
Radek Dorotík
SC Znojmo
-
Pavel Kostal
Baník Most
-
Josef Semerak
SK Kladno
-
Michal Petrous
FK Union Cheb
-
Tomáš Bouška
Sigma
-
Michal Lesák
FK Bohemians Praha
-
Bohuslav Pilny
Slovan Liberec
-
Jan Trousil
SC Znojmo
-
Petr Samec
Baník Ostrava
-
Zbynek Hou?ka
Ceské Budéjovice
-
Miroslav Denk
SC Xaverov
-
Oldrich Rott
1.FK Pribram
-
Jirí Jeslínek
Dukla Praha
-
Jozef Kožlej
Viktoria Zizkov
-
David Breda
FK Jablonec
-
Josef Kostelník
Sparta Praha
-
Tomás Mrázek
SFC Opava
-
Radek Gulajev
Ústí nad Labem
-
Jan Hodas
FK Bohemians Praha
-
Jan Hodas
Zenit Cáslav
-
Jan Hodas
FK Pardubice
-
Roman Fischer
MFK Karviná
-
Petr Zieris
Slavia Praha
-
Tomáš Rezek
FK Pardubice
-
Pavel Cerny
Sparta Praha
-
Radek Slama
FK Senica
-
Patrik Krap
Zbrojovka Brno
-
Pepi Bican
Slavia Praha
-
Jan Hable
Fiorentina
-
Tomas Jirsak
Teplice
-
Adrian Rolko
Boleslav
-
Jaromír Šmerda
Sparta Krč
-
David Homoláč
Dukla Praha
-
David Homoláč
Slovan Bratislava
-
Jan Kraus
Zlín
-
Ondrej Szabo
Bohemians 1905
-
Ivo Ulich
Slavia Praha
-
Michal Dian
Zenit Čáslav
-
Karel Kratochvíl
Gaz Metan
-
Jiri Kaufman
Bohemians 1905
-
Jiří Vít
Zenit Čáslav
-
Pavel Krmaš
Sparta Praha
-
Marek Kincl
Chmel Blsany
-
Vratislav Lokvenc
Sparta Praha
-
Rudolf Skácel
Slavia Praha
-
Pavel Lukáš
Bohemians 1905
-
Tomáš Poštulka
Sparta Praha
-
Zák
Ceské Budéjovice
-
Dalibor Karnay
Bonner SC
-
Jan Hanus
Slavia Praha
-
David Simon
FK Pardubice
-
Daniel Kocourek
FK Jablonec
-
Martin Kasálek
Zbrojovka Brno
-
Martin Svoboda
SC Xaverov
-
Václav Pilař
Plzeň
-
Jakub Špidlen
Zenit Čáslav
-
Petr Pokorny
Górnik Polkowice
-
Luboš Kubík
Slavia Praha
-
David Kalousek
Zaglebie Lubin
-
Paul Munster
Linfield
-
Lumír Sedláček
Ceské Budéjovice
-
Radek Oprsal
FC Nitra
-
Andrew Kliment
FK Bohemians
-
Petr Pokorny
Teplice
-
Petr Pokorny
Zaglebie Lubin
-
Michal Šmarda
Bohemians 1905
-
Miroslav Jirka
Teplice
-
David Přibyl
FK Pardubice
-
Jirí Janousek
Trinec
-
Jirí Janousek
FK Varnsdorf
-
Ales Hynek
FK Drnovice
-
Jaroslav Vrabel
Bohemians 1905
-
Jakub Chleboun
Shakhter
-
Tomáš Holeš
FK Jablonec
-
Tomáš Malinský
Slovan Liberec
-
Jan Stejskal
FK Pardubice
-
Peter Nworah
MFK Frýdek-Místek
-
Jakub Sipek
MFK Chrudim
-
Petr Vesely
Baník Ostrava
-
David Vaněček
Teplice
-
Vladimir Mokrohajsky
Baník Ostrava
-
Hynek Prokeš
Kallithea
-
Igor Sukenník
Slovan Liberec
-
Petr Mareš
Mladá Boleslav
-
Jan Javůrek
SC Znojmo
-
Lukas Hulka
Bohemians 1905
-
Daniel Trubač
Teplice
-
Martin Barbaric
SFC Opava
-
Jan Shejbal
Nitra
-
Jan Shejbal
Teplice
-
Jiří Bederka
Bohemians 1905
-
Martin Matoušek
FC Horky nad Jizerou
-
Jan Pázler
Slovan Liberec
-
Jiri Lindr
Ústí nad Labem
-
Marek Krátký
Ústí nad Labem
-
Vladimír Pokorný
FC Vlasim
-
Vítezslav Mooc
RKS Radomsko
-
David Petrus
TJ Sokol Zivanice
-
Pavel Černý
FK Pardubice
-
Joel Ngandu Kayamba
FK Pardubice
-
Jiří Bederka
Ceské Budéjovice
-
Jan Hodas
FK Pardubice
-
Jan Stejskal
SK Prevysov
-
Varol Ikizgül
Kostelec Nad Orlici
-
Robert Žák
Ceské Budéjovice
-
Martin Kuciak
Podbrezová
-
Pavel Dvořák
Jihlava
-
Tomáš Koubek
Slovan Liberec
-
Vojtech Stepan
Baník Ostrava
-
Jan Sisler
Zbrojovka Brno
-
Róbert Pillár
FC Nitra
-
Michal Smarda
Sigma Olomouc
-
Peter Jánošík
MFK Dubnica
-
Jaroslav Zeleny
MFK Karviná
-
Vojtech Stepan
Baník Ostrava
-
Václav Kotal
Omonia Aradippou
-
Antonin Princ
Sparta Praha
-
Antonin Princ
Sparta Praha
-
Aleksei Edunov
FC Sibir
-
Vojtech Stepan
Boleslav
-
Jirí Záleský
Panserraikos
-
Libor Fryc
Ceské Budéjovice
-
Zbynik Ollender
EPA Larnaca
-
Haris Harba
Jihlava
-
Peter Drozd
Baník Ostrava
-
Milan Fukal
Union SV Esternberg
-
Michal Pávek
FK Loko Vltavín
-
Marek Kowalczyk
Slask Wroclaw
-
Tomas Petrasek
SK Hlavice
-
Tito
Fuenlabrada
-
Pavel Šultes
Aqjaik
-
Jiří Hledík
Dukla Praha
-
Emir Halilovič
Spartak Trnava
-
Aleš Cermák
Mladá Boleslav
-
David Štípek
1.FK Pribram
-
Radek Voltr
Viktoria Zizkov
-
Vratislav Chaloupka
FC DAC 1904
-
Asim Zec
Olimpik Sarajevo
-
Marek Plašil
1.FK Pribram
-
Marek Plašil
FK Union Cheb
-
Pavel Černý
FK Jablonec
-
Daniel Kaplan
Banik Sokolov
-
Karel Piták
Slavia Praha
-
Karel Piták
Slavia Praha
-
Michal Doležal
Teplice
-
Peter Drozd
Baník Ostrava
-
Michal Caloun
1.FK Pribram
-
WHO WE ARE
CONTACT
ADVERTISE WITH US
PRIVACY
FOUND AN ERROR?
FEEDBACK
RSS
© 2003-2024 ZOS, Lda. - All rights reserved.
18+ BeGambleAware